קורסים וסדנאות
משני חיים

תתכוננו לשינוי אמיתי בחייכם

בית מקצועי שהוא משפחה

אנחנו מאמינים בבניית שגרירים. אנשי מקצוע, הורים, מחנכים ומובילי השפעה מצמיחים את הדור הבא בבתים, בקליניקות, במרחב הציבורי ובמוסדות החינוך. במכון אנו מכשירים מקצועית בקורסים היחודיים שלנו ובהכשרות השונות.

אין תחליף למפגש פנים אל פנים ובטח בהכשרות תלויות תהליך ובכל זאת עם פריצת הקורונה כולנו הבנו שמפגשים מקוונים הם חלק בלתי נפרד ולמרבה הפלא גילינו יתרונות בלמידה המקוונת ולכן המענה שלנו הוא קורסים משולבים.

הקורסים שלנו משנים חיים:

לדעת לגעת. מדברים מיניות-מחזקים משפחה.
הקליניקות שלנו מספרות מדי יום כמה היה אפשר למנוע אם הרבה לפני באחת הצמתים בדרך היתה שם כתובת עם ידע אמין ומקצועי, שפה מותאמת ופתוחה והרבה אהבה והקשבה.

בדיוק לשם כך כבר שנים רבות שאנחנו פה ללמד את ההורים, אנשי החינוך, התלמידים והציבור הרחב לגלות את היכולות הקיימות אצלם ולפתח אותן נכון עבורם ועבור התלמידים והילדים.
סדנאות וימי העיון בנושאים הבאים: מיניות, זוגיות, הורות, רווקות, התבגרות, מסכים, התמכרות, מוגנות ופגיעות מיניות, תקשורת ומערכות יחסים.

הסדנאות שלנו:

את מהממת ממש! מבפנים ומבחוץ. העברת לבנות סדנא מדהימה בלב פתוח והן פשוט קיבלו ממך המון. תודה ענקית!

יעל
משתתפת בסדנא

אני מודה לכם על הזכות, קיבלתי מכם הדרכה מפורטת ומדוייקת וכעת איני נבוך עוד לקראת השיחה עם בני, יש בי שקט וביטחון שגם אם אתקל בקושי יש לי כתובת ליפנות אליה ולקבל בה מענה אמיתי ויהודי, מדעי ותורני עמוק ומקיף.

ישראל אלידר
אשקלון

הסדנא של אתמול לא היתה נחמדה, לא היתה חשובה, היא היתה הכרחית וחיונית לכל אחד ואחד מאיתנו.

פתק ששלח הרב ג.
ר"מ בישיבה תיכונית